• print
سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا

شرکت مانی تو پاکت اینت

شرکت مانی تو پاکت اینت

من الان در حال مرخصی هستم اما تصمیم گرفتم این مطلب را منتشر کنم و دوباره به مرخصی بروم.  حرفم را با این سوال مهم آغاز میکنم. با نت‌ورک مارکتینگ چقدر آشنایی دارید ؟ می‌خواهم شما را با شرکت بین‌المللی مانی تو پاکت اینت آشنا کنم شرکت «مانی تو پاکت اینت» یک شرکت چند ملیتی و بزرگه که با جمع آوری سرمایه‌های کوچک و بکارگیری آنها در بازارهای فارکس و فراد سود بسیار بالایی بدست می‌آورد و این سود را در اختیار سرمایه‌گذار ها قرار میدهد. اگر شما دارای سرمایه باشید چند راه پیش رو دارید، یکی اینکه سرمایه خود را در بانک قرار دهید در این صورت هر ماه ۱/۵ درصد سود دریافت می‌کنید. راه دیگر خرید و فروش ملک است که باید حداقل چند صد ملیونی داشته باشید. یک راه دیگر وارد شدن به بازارهای مالی جدید ماند بورس و فارکس است، این بازارها مختصات خاص خود را دارند امکان سود دهی بالا در حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد در کنار از دست رفتن سرمایه در یک روز. همچنین کار کردن در این بازار ها نیازمند دانش و تخصص بسیار بالا است. تنها شرکت های بزرگ می توانند تیم های متخصص برای معامله در بورس و فارکس استخدام کنند و با وارد کردن حجم عظیمی از سرمایه در چندین سبد مالی متفاوت خطر ضرردهی را به حداقل برسانند

پس راه حل چست؟ اگر شما سرمایه‌ای در حدود ۵ تا ۲۰ ملیون دارید راه حل مناسب برای سرمایه‌گذاری کدام است ؟ ما این راه حل را پیشنهاد می‌کنیم. سرمایه گذاری در شرکت Money to Pocket Int یک سرمایه گذاری مطمئن و سود ده. این شرکت ماهی ۳۰ درصد به شما سود میدهد یعنی شما اصل پول خود را سه ماهه پس گرفته و از ماه چهارم سود خواهید کرد البته لازم است برای فعال شدن طرح سود دهی شما دو زیر شاخه بیاورید.

سوال: در ازای پولی که پرداخت میکنم چه رسید و تضمینی میگیرم ؟

پاسخ: یک ایمیل دریافت میکنید آن ایمیل همان رسید شما است.

سوال: اگر پس از یکماه بخواهم اصل سرمایه را پس بگیرم آیا شرکت آن را پس می‌دهد.

پاسخ: خیر ، قرارداد سه ساله است و تا قبل از موعد اتمام آن Refund امکان پذیر نمی باشد. بعد از سه ماه هم اثری از شرکت نخواهد بود چه برسد به سه سال. در صورت اصرار هم ضرب و شتم و تهدید و ارعاب نصیب شما خواهد شد.

سوال: نحوهء پرداخت سود به چه صورت است؟

پاسخ: پس از پرداخت سرمایه برای سرمایه گذار یک ایمیل یاهو درست میشود به این ایمیل یک پیام از طرف مدیر سایت Federicro_2dare-baz-Mony-to-pocket@yahoo.com ارسال خواهد شد و در آن سرمایه شما بصورت Emoney نشان داده خواهد شد که به آن B-1 گفته میشود. شما سرمایه زیر شاخه های خود را بصورت پول نقد به سر شاخه میدهید سرشاخه هم در ابتدا به شما B1 سپس B2 و در نهایت B-LAKH نشان خواهد داد.

سوال: آیا این شرکت مورد تایید است؟

پاسخ این شرکت عضو انجمن بین‌المللی نت‌ورک مارکتینگ و سازمان SHAYADAN.org و سازمان ۲darebazan و همچنین مورد تایید شرکت گوه کوئیز است.

سوال: محل اصلی شرکت کجاست؟

پاسخ: شرکت در منطقهء آزاد تجاری قطب جنوب قرار دارد. در این منطقه فعالیت تجاری آزاد و معاف از مالیت است.

سوال: چرا در سایت شرکت شماره تلفن تماس درج نشده و فقط یک ایمیل یاهو درج شده. چرا شرکت به این مهمی از خودش ایمیل ندارد.

پاسخ: شرکت سهامدار یاهو است یعنی در واقع ۸۰ درصد سهام یاهو که بالغ بر چند ملیارد دلار می شود متعلق به شرکت Money to pocket Int است به همین علت مدیران شرکت از ایمیل یاهو استفاده می کنند.

سوال: آیا شرکت به غیر از ایران از نقاط دیگر جهان هم مشتری دارد ؟ چون آمار بازدید سایت نشان میدهد که ۹۸ درصد بازدید سایت از ایران بوده.

پاسخ: اتفاقاً درصد مشتریان ایرانی کمتر از ۲ درصد است ۷۰ درصد مشتریان از آمریکا و اروپا و ۳۰ درصد بقیه از لس‌آنجلس و انگلیس هستند. در مورد آمار مراجعات سایت هم  به این علت که فیلتر مخابرات جلوی درست کار کردن قسمت آمار را گرفته وگرنه اکثرا از کشورهای پیشرفته عضو گروه هستند.

سوال: برای شروع سرمایه گذاری چگونه باید شروع کنم ؟

ابتدا مغز خر بخورید سپس خانهء خود را بفروشید و پولش را به من (سرشاخه) بدهید و بعد یکی دو ماه از پول خودتان سود بگیرید مصرف مغز الاغ در این مرحله نیز توصیه می‌‌شود چون هنوز امیدوار هستید بعد سعی کنید یکی دو نفر دیگر را هم وارد این لجن کنید بعد بدوید دنبال اصل پولتان.

 1. 123

  برید گم شید عوضیااا کلاه بردارا

 2. hamed

  سلام
  مطلب فوق العاده جالبی بود.همین روز گذشته یه نفر نشسته بود زیر پام که پولم را واسه این کارها سرمایه گذاری کنم اما نمی دونستم چی بهش بگم که از شرش راحت بشم.
  حالا لینک ایم مطلب را میدم تا خودش بخونه و دست از سرم بر داره.
  واقعا عالی بود